Is de cao van toepassing als de werknemer geen beveiligingswerkzaamheden verricht?

Ja. De cao geldt als je in dienst bent bij een particuliere beveiligingsorganisatie. Als je geen beveiligingswerk doet is de cao wel van toepassing, met uitzondering van een aantal artikelen. 

Niet van toepassing zijn:

  • Artikel 1 definitie fulltimer
  • Artikel 12 lid 3
  • Artikel 20
  • Hoofdstuk 4 met uitzondering van artikel 42, 42A en 45
  • Hoofdstuk 5
  • Bijlage 2 van de cao

Terug naar cao-vraagbaak

© Copyright 2021 Beveiligingsbranche.nl - Disclaimer - Privacybeleid