Wanneer ontvang je verschuivingstoeslag?

Je ontvangt de toeslag

  • als je werkgever een tijdvak of dienst wil verschuiven
  • en je hiermee instemt.

    Je ontvangt de verschuivingstoeslag alleen over de uren die buiten het tijdvak of de gepubliceerde dienst vallen. Voor de uren die binnen het tijdvak of binnen de gepubliceerde dienst vallen, kon je er namelijk rekening mee houden dat je zou moeten werken. Hoe hoog de verschuivingstoeslag is, lees je in artikel 43 van de cao.

Terug naar cao-vraagbaak

© Copyright 2022 Beveiligingsbranche.nl - Disclaimer - Privacybeleid