Wordt de verschuivingstoeslag ook betaald als de dienst wordt ingetrokken?

Ja. Als de dienst op het laatste moment (na de donderdagse weekindeling) wordt ingetrokken, dan moet je werkgever de (opgetelde) verschuivingstoeslag betalen. Ook gelden de regels voor de minimale vergoeding per dienst. Deze regels lees je in artikel 45 van de cao. Als de dienst op jouw verzoek wordt ingetrokken, heb je geen recht op verschuivingstoeslag en/of de minimale vergoeding. 

Terug naar cao-vraagbaak

© Copyright 2021 Beveiligingsbranche.nl - Disclaimer - Privacybeleid