Wordt verschuivingstoeslag bij elkaar opgeteld?

Ja. Als een tijdvak of een dienst meerdere keren wordt verschoven, heb je iedere keer recht op verschuivingstoeslag. Als je langer dan 10 uur in een dienst werkt, heb je ook recht op verschuivingstoeslag over de gewerkte uren boven de 10 uur. De verschuivingstoeslagen worden bij elkaar opgeteld. De (opgetelde) toeslag wordt niet uitbetaald als je de dienst uiteindelijk niet werkt doordat je verlof opneemt of als je een dienst vrijwillig met een collega ruilt.

Hoe hoog de verschuivingstoeslag is, lees je in artikel 43 van de cao. 

Terug naar cao-vraagbaak

© Copyright 2021 Beveiligingsbranche.nl - Disclaimer - Privacybeleid