Mag van de cao worden afgeweken?

Ja dat mag maar alleen als dit in het voordeel van de werknemer is. De cao Particuliere Beveiliging is een zogenoemde ‘minimum-cao’. Dit betekent dat je werkgever mag afwijken van de cao als dit in jouw voordeel is. Soms staat uitdrukkelijk in een cao artikel vermeld dat er helemaal niet van mag worden afgeweken. Zo een artikel heet een standaardbepaling. Dit zie je bijvoorbeeld in artikel 59 lid 1 en lid 3. 

Terug naar cao-vraagbaak

© Copyright 2022 Beveiligingsbranche.nl - Disclaimer - Privacybeleid